Innowacyjna symulacja na szkolenia z przywództwa – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie szkoleń dla rynku małych firm rodzinnych, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i sektora publicznego od ostatniego roku posiadamy grę integracyjną: Szkoleniowe mistrzostwa w autorskim wariancie gry w Bicykl (Wstępna nazwa gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak pokazuje fabułę ćwiczenia.)
Naszą symulację wykorzystujemy na programach z twórczego analizowania problemów, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Pierwotne jej wykorzystanie to Kursy Z Negocjacji.

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Merytoryka symulacji: efektywność indywidualna i zespołowa
Miejsce pochodzenia licencji: Liechtenstein
Czas realizacji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: nie mniej niż 8, do 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: piłka do gry w piłkę siatkową – sztuk sześć, słupek ogrodzeniowy – sztuk siedem, podkładka pod myszkę- sztuk dziesięć, trochę gum do żucia, paczka modrych mazaków, komplet nakładek do szatkowania

REFERENCJE
FM Aluminium Spółka z o.o., „ANDPOL” PAWEŁ I URSZULA ANDRZEJEWSCY SPÓŁKA JAWNA, Firma handlowa „Agnes” Agnieszka Fojt , Walczak Spółka Jawna, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, Przedsiębiorstwo Andrzej Kaczmarek Spółka Komandytowa, Ewa Gieburowska, Roman Wiertelak Mechanika Pojazdowa – Blacharstwo Diagnostyka Komputerowa, Gmina Wolsztyn, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, NENUFAR CLUB Sp. z o.o., Fundacja Pro Academia Narolense, Fundacja Augustianum , Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”, Polska Fundacja Alzheimerowska, Rzymskokatolicka Parafia św. Stanisława B.M, Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie Polski Klub Szermierczy, Stowarzyszenie Ruchu Inicjatyw Społecznych „Praca”, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, ZHR Obwód Praga Płd
Symulacja była też przeprowadzana na studiach podyplomowych „Inne studia w zakresie biznesu i zarządzania”

DODATKOWA WIEDZA:
Szkoleniowcom chcącym prowadzić grę proponujemy niniejsze opracowania:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
 • Kryzys bez końca-John Bellamy Foster, Robert McChesney
 • Geny władzy-Maggie Craddock
 • O wartości zaufania. Komunikacja i budowa zaufania a rynkowa wartość -Katarzyna Żądło
 • Outsourcing w zarządzaniu przedsiębiorstwami-Tomasz Kopczyński
 • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Linia, pałac Dwór w Prusewie Sześć Dębów, ulica Zaściankowa 16
  Koszt licencji: 1100 złotych plus VAT. Oferujemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – sześć miesięcznych wpłat.
  W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: Zupa dnia. Drugie danie: Halibut na smażonej sałacie podany z sakiewką z ciasta greckiego. Deser: Szarlotka na ciepło podana z lodami waniliowymi i płatkami migdałów. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.